Nabízíme tyto služby

Zajistíme úvěr oproti zástavě nemovitého majetku bez registru a poplatku předem. Umíme úvěrovat i po ukončení insolvenčního řízení

Zpětný leasing na nemovitost

Nabízíme zpětný leasing na nemovitosti v rámci celé ČR. Na základě získaných informací připravíme pro Vás nejlepší podmínky zpětného leasingu dle Vašich požadavků.

Zpětný leasing na nemovitost zajišťujeme u těchto typu nemovitostí: bytů, domů, chat a jiných.

Vyplatíme Vám veškeré závazky, exekuce, dražbu a zbývající peníze z prodeje. V prodané nemovitosti budete za pomocí formou nájmu nemovitost nadále užívat. Cenu nemovitosti postupně splácet nájmem. Jak cenu splatíte, dům máte zpět v osobním vlastnictví. Předkupní právo na nemovitosti je samozřejmostí.

Záchrana Vaší nemovitosti z dražby

Zachráníme Vaši nemovitost z dražby.

V případě, že má nemovitost vyšší hodnotu než je součet Vašich závazků, je možné nemovitost zachránit ještě před dražbou a dluhy vyplatit.

Zorganizovat vyplacení dluhů, ale nějakou dobu trvá a proto je nutné nenechávat vše na poslední chvíli a kontaktovat nás včas, nejlépe co
nejdříve po té, co je vydána dražební vyhláška.

Výkup nemovitostí

Vykupujeme byty, domy, pozemky i komerční nemovitosti.

Najdeme pro Vás spolehlivé a výhodné řešení, pokud spěcháte s prodejem nemovitosti.  Když potřebujete peníze okamžitě, Vaši nemovitost vykoupíme . Ale umíme Vám předem pak zajistit standardní prodej za vyšší částku.

Své časové možnosti vždy proberte s naším specialistou, který Vám dodá přesné podmínky služby.

Zajištění bankovní i nebankovní financování

Zajistíme Vám bankovní i nebankovní financování se zajištěním nemovitého majetku, na rekonstrukci domu či bytu, chaty nebo zachráníme nemovitost před dražbou a umožníme Vám refinancování soukromým investorem, bez poplatku předem.

Vše za jasných a předem stanovených podmínek!

Řešení dluhů a exekucí

Pomůžeme Vám vyřešit dluhy a exekuce

Víte, že jedna z možných cest, jak se zbavit dluhů, je použít Váš majetek a jednou provždy se s dluhy vypořádat? Poradíme Vám, jak efektivně využít Váš majetek a zbavit se definitivně dluhů, exekucí a zástav.

Jde o lepší variantu, než nechat si nemovitost prodat za zlomkovou cenu v exekuci či insolvenci.