Řešení dluhů elegantním způsobem

Nečekejte, až Vám exekutor zazvoní u dveří a Vaše dluhy vám přerostou přes hlavu. Řešte svou situaci včas, dluhy už nemusí být vaší noční můrou. Vyplatíme všechny Vaše úvěry a Vy budete mít jen jednu splátku, na které se společně dohodneme včetně Vámi zvoleného termínu měsíčních plateb, stále zůstanete vlastníky nemovitosti. Vyplatíme stávající hypotéku, včetně výmazu zástavního práva a nastavíme Vám nový úvěr s únosnou měsíční splátkou, stále zůstanete vlastníky nemovitosti.

Půjčíme Vám

  • Bez vyptávání Vaši nemovitost prodáme za nejvyšší cenu
  • Zajistíme kupní smlouvy, převody na katastru, úschovu peněz

Naše mise

Společnost Domov bez dluhů s.r.o. dokáže zachránit Vaši nemovitost před věřiteli, kteří chtějí prodat Váš dům, či byt v exekuční dražbě, nebo insolvenčním řízení. Naši zkušení poradci za Vás rychle vyjednají s věřiteli vyplacení Vašich dluhů, připraví pro Vás jasný plán konsolidace s konkrétním řešením, nastavíme Vám únosné měsíční splátky, které mohou být až o polovinu nižší než nyní splácíte.

Proč si nás vybrat?

V oboru financí se pohybujeme řadu let a tak, ze zkušenosti víme, že i zdánlivě bezvýchodná situace může mít své řešení. Vaší důvěry si velice vážíme, a proto chceme aby se pro Vás společnost Domov bez dluhů s.r.o. stala světelným majákem, který Vás dovede do bezpečného přístavu Vašich domovů.